Celebrities Gossip Showbiz

Shqiptari “ngacmon” tifozen më seksi, ja çfarë nuk u pa gjatë ndeshjes Kroaci-Shqipëri!

Ditën e djeshme u luajt ndeshja Kroaci-Shqipëri,, e cila u mbyll me rezultatin 2-2 me golin në minutën e fundit nga Klaus Gjasula. Lojtari, i cili bëri edhe autogol ruajti kualifikimin në Europian pasi shënoi golin e fundit.

Një detaj i cili nuk u pa gjatë ndeshjes ishte dhe një “ngacmim” i njërit prej tifozëve të kombëtares që ia bëri modeles seksi njëkohësisht edhe tifozes më të zjarrtë të Kroacisë, Ivana Knoll. Ndërsa ish-Miss Kroacia po bënte video gjatë ndeshjes, shqiptari i cili qëndronte pas saj e përshëndeti dhe u bë pjesë e videos. Modelja ka rrëmbyer vëmendjen e tifozëve, ndërsa bën tifo për Kroacinë këtë Evropian.